زمان جاری : چهارشنبه 09 مهر 1399 - 11:42 قبل از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردمارسال پاسخ
تعداد بازدید 17
نویسنده پیام
tamircopy آفلاین
ارسال‌ها : 3
عضویت: 13 /9 /1398
مشکلات رایج دستگاه های کپی و پرینتر
اگر تاکنون از دستگاه های فتوکپی استفاده کرده اید ، مطمئناً با مسائل مربوط به آن ها که دارای مشکلات عملیاتی هستند، آشنا هستید .
بیش تر اوقات، مشکلات رایج دستگاه های فتوکپی و کارتریج و تونر هنگامی رخ می دهد که دستگاه فتوکپی به درستی تنظیم نشده باشد .
اگر باز تولیدهای دستگاه فتوکپی شما همچنان با رگه ها، خطوط یا سایر ناهنجاری ها همراه هستند (حتی اگر کاغذ هنگامی که درون فیدر به آن نگاه می کنید کاملا سفید باشد) می تواند اسناد مهم شما را نامرتب و غیر حرفه ای جلوه دهد . رگه ها یا خطوط روی کاغذ اغلب به دلیل وجود مواد خارجی بر روی شیشه اسکنر رخ می دهد .
صفحاتی که به صورت چروکیده از دستگاه فتوکپی خارج می شوند، معمولاً به دلیل غلطک های فرسوده و خروجی هستند که باعث چسبندگی یا گرفتگی می شوند .
بروز لکه ها، کیفیت پایین تصویر یا چاپ رنگی در یک محیط شلوغ اداری می توانند بسیار ناامید کننده باشند . اگر نسخه های شما خیلی کم رنگ و یا خیلی تیره بیرون می آیند، بدان معنی است که کنترل چگالی موجود در فتوکپی زیراکس شما نامتوازن است .
اگر چاپ توسط دستگاه فتوکپی زیراکس شما همراه با لکه های تصادفی در بین آن هاست، می تواند به علت وجود گرد و غبار و یا آلودگی در آینه فتوکپی زیراکس باشد .
گرفتگی های کاغذی در بدترین زمان ممکن اتفاق می افتند و معمولاً نتیجه استفاده از یک دستگاه ضعیف هستند .
تعمیر دستگاه کپی ریکو کارا تعمیر
امضای کاربر :
    تعمیر دستگاه کپی شارپ کارا تعمیر
پنجشنبه 05 تیر 1399 - 16:59
ارسال پیام خصوصی نقل قول تشکر گزارش ارسال
برای نمایش پاسخ جدید نیازی به رفرش صفحه نیست روی تازه سازی پاسخ ها کلیک کنید !
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :