زمان جاری : یکشنبه 19 مرداد 1399 - 12:41 بعد از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردمارسال پاسخ
تعداد بازدید 6
نویسنده پیام
asiaborjj آفلاین
ارسال‌ها : 5
عضویت: 21 /6 /1397
يک بالابر خانگي کف رو چيست؟
آسانسوري است که مطابق با شرايط خانه شما، از کف يا سقف به طبقه بالاتر يا طبقه پايين تر جابجا مي شود. اين نوع بالابر خانگی نيازي به شفت کامل ندارد به اين معني که مي توانيد در صورت عدم نياز آن را به طبقه بفرستيد. که باعث مي شود بر خلاف آسانسورهايي که کاملا محصور هستند، فضاي بسيار کمتري را اشغال نمايد.
يک بالابر خانگی چقدر هزينه دارد؟
قيمت اين وسيله به چندين فاکتور وابسته است. که شامل ظرفيت و ارتفاع و تجهيزات ايمني مطابق با منزل شما و ساير امکانات زينتي خواهد بود. در کل نگرش شما براي تهيه چنين وسيله اي بايد طوري باشد که بدانيد در جهت ارتقاي کيفيت زندگي خود اين کار را انجام مي دهيد و بالابر خانگي جزئي از متعلقات شخصي شما خواهد بود که روي آن سرمايه گذاري مي کنيد.


در صورت قطع برق چه اتفاقي خواهد افتاد؟
در صورت قطع برق يک باتري پشتيبان وجود دارد که دستگاه را در هر طبقه يا در هر حالتي که باشد به کف منتقل خواهد ساخت و تمامي درب هاي ورودي بالابر قفل خواهند شد. حتي در صورت عمل نکردن يا قطعي باتري يک سيستم اضطراري طراحي شده تا در صورتيکه فردي درون بالابر حضور داشت بتواند براحتي از آن در شرايط ايمن خارج گردد.
چه اتفاقي مي افتد اگر کودک يا حيوان خانگي هنگام پايين آمدن زير آسانسور باشد؟
بالابرهاي خانگي مدرن داراي يک پنل با دکمه هاي حساس هستند که اصطلاحاً به آنها underpan گفته مي شود. اين يک سيستم هوشمند بوده و در صورت فعال بودن و با تشخيص هر چيزي در زير بالابر سريعاً آنرا متوقف مي سازد. بعنوان مثال اگر يک کودک يا حيوان خانگي در زماني که بالابر به طبقات بالا هدايت شده است، زير آن قرار بگيرند سيستم بطور اتوماتيک دستگاه را حين پايين آمدن متوقف مي سازد. فاصله نامتعارف ايمني جهت تشخيص اينکه چيزي زير دستگاه قرار دارد يا خير 20 ميليمتر است. يعني اگر فاصله زير کابين تا کف به اندازه 20 ميليمتر يا بيشتر تغيير يابد، سيستم آنرا به معني وجود چيزي در زير آسانسور تشخيص داده و فعال مي گردد.
امضای کاربر :
دوشنبه 02 تیر 1399 - 15:40
ارسال پیام خصوصی نقل قول تشکر گزارش ارسال
برای نمایش پاسخ جدید نیازی به رفرش صفحه نیست روی تازه سازی پاسخ ها کلیک کنید !
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :